NZP

Forum Sojuszu NZP


#1 2009-05-11 23:49:10

maniokin2

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Przedstaw sie!! ;]

Zeby nie bylo tak sztywno, mozna sie przedstawic
tak wiec zaczne ;p

na imie mam mariusz, mam 19 lat, pochodze z tomaszowa mazowieckiego, obecnie gram na perkusji w zespole (to moja pasja), pracuje, mam dziewczyne i jest git xD
No i w traviana caly czas mykam

Offline

 

#2 2009-05-11 23:58:16

malutki

Szczur

Zarejestrowany: 2009-05-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!! ;]

heheh
Czesc maj nejm is Artur jestem z Debicy mam 19 latek hobby to komp rowerek i wedkarstwo
mam nadzieje ze sie bedzie nam bardzo dobrze grac



(z gory sorki za ortografy)

Offline

 

#3 2009-05-12 01:30:53

Dumne Chlory

Szczur

5545184
Call me!
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!! ;]

no to teraz ja.
jestem Przemek ale mowia na mnie KuśmiK gram na koncie Dumne Chlory. gram rownierz na s3 w sojuszu Schiza R jako Kusmik i znany tam jestem jako Pingwin
jestem z Rzepina kolo przejscia granicznego Świecko(z niemcami).
mam 20 lat,pracuje i zajmuje sie travka


nie farm tyle bo Cię zjedzą motyle

Offline

 

#4 2009-05-12 17:53:44

Czarna Lilia

Szczur

Zarejestrowany: 2009-05-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstaw sie!! ;]

No Więc Witam Wszystkich Kto mnie jeszcze nie Poznał to mnie Pozna:) Mam Na imię Basia,pochodzę z Rybnika. Mam 31 lat , więc Stara Dupa już jestem      Co mogę powiedziec o sobie hmmmmmmmmmmmmmmm..... Jak narazie zajmuję sie domem.Zainteresowan mam sporo ale szczegolnym z nich jest Travian:)Spędzam na nim 24 na dobe.Gram również na 3 serwie :)Wraz z Kuśmikiem w Sojuszu Schiza C Jako Niezapominajka>Grałam i tu w paru poprzednich edycjach:)Własnie jako Niezapominajka:)Miałam Tu Swoja zgrana Ekipe Dobrych graczy:)Doprowadziłam ich po Cięzkich przejsciach do Sojuszu DoM :)Który jak może wiecie Wygrał poprzednią Edycje:)Mam nadzieje ze ta przyniesie Nam takze Wygrana:)Wiec Troche sie przedstawiłam:)Serdecznie Was Pozdrawiam i Życzę Udanej gry i owocnych farm:)))))))Czarna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl www.rk-hh.pun.pl www.visionpol.pun.pl www.pokemon-hodowla.pun.pl www.groszekigroszki.pun.pl